LAHEN AVOIMET PADELMESTARUUSKISAT 20.-22.11.20

Nyt ne ovat taas tällä. Lahen avoimet! Sarjoja tarjolla seuraavasti:

Mixty, M kilpa, M harraste, M aloittelijat, M seniorit 60,  N kilpa, N harraste, N aloittelijat, N seniorit 60, Juniorit U14

Sarjat järjestyvät osallistujien mukaan, joten ilmoittaudu heti ja varmista sarjasi toteutuminen!

Voit osallistua 2 sarjaan , joista toinen mixty. Et tarvitse osallistuaksesi seuran jäsenyyttä tai lisenssiä.  Tervetuloa!

Ilmoittautumiset ja lisätietoja, info@padellahti.fi 15.11.2020 mennessä. 

Lisäksi 11.10 mennessä ilmoittautuneiden kesken arvotaan ilmainen osallistuminen yhteen sarjaan!

Osallistumismaksu on 30€/hlö/sarja,  junnusarja 20€/hlö Maksu paikanpäällä Mobilepayllä!

Ilmoittautuneet pelaajat sarjoittain:

Mixty
Annina Kurki  & Mikko Kurki (4)

Maija Mäkipää & Jarkko Honkasalo (1)
Iida Palo & Juuso Vehviläinen
Anni Palo & Timo Palo
Merja Leinonen & Pekka Kopsa
Henna Talka & Jonas Hedlund
Silja Lampinen & Jani Hälinen (2)
Eija Voutilainen & Toni Peltovako 
Niina Hiukka & Jussi Hiukka
Riina Raskunen & Antti Saari (3)
Eeva Arvaja & Jussi Kölli
Tarja Kumpulainen & Risto Kumpulainen
Jasmine Jansson & Lauri Juonela
Noora Kautonen & Kaarlo Rantanen
Mira Puhlin & Peter Puhlin
Laura Kittelä & Kari Holopainen

M Kilpa
Ari Koskinen & Jani Hälinen (4)
Jarkko Honkasalo & Roope Palo (2)
Mikko Kurki & Juha Vattulainen (3)

Jösö Mäkipää & Pekka Kopsa
Tomi Vattulainen & Jere Takala
Aki Karppinen & Tomi Salomaa
Aki Mäkipää & Mikko Kaskama
Sam Sinkkonen & Jamo Hurri
Paavo Mustonen & Tuomas Sipinen
Antti Saari & Jani Honkanen (1)
Vili Eskola & Tatu Salomaa
Juha Paljakka & Arto Leino
Juha Keinonen & Tommi Ignatius
Miko Suihko & J-P Utriainen
Jani Mäkäläinen & Eero Seppälä 
Joni Nurminen & Teemu Jäppinen

M Harraste

Jyri Riuttala & Aapo Pispa
Jarno Aalto & Jani Heikkinen
Eetu Kivelä & Rommi Kallio
Ville Ansaharju & Mikko Törölä (6)
Timo Palo & Juuso Vehviläinen (7)
Mika Mertanen & Teemu Toukonen (5)

Sami Remmi & Kim Liljeström
Tino Pietikäinen & Tommi Kujala
Marko Sukari & Tommi Tuominen
Peetu Mukkula & Joonas Virtanen
Markus Kaatonen & Teemu Makkonen
Esa Tuominen & Kari Holopainen
Matias Slavov & Hannu Martti (3)
Juha Semeri & Arttu Koljonen
Jarkko Kaija & Jukka Mäkiaho
Peter Puhlin & Sami Puhlin
Harri Nikunen & Mikko Larvus
Jonas Hedlund & Juhani Ukko
Timi Lintermo & Kalle Vallinen
Janne Kaartti & Mitch Litlefair
Mikko Tuomi & Vesa Parikka
Jonathan Sabbah & Markus Valkama (2)
Kaarlo Rantanen & A-J Saarela (1)
Kimmo Sarikka & Paavo Mikkonen (4)
Tera Heinonen & Harri Hakanen (8)
Mikko Semeri & Rami Vuorinen

M Aloittelijat
Teemu Welling & Jere Halmekoski
Arto Kulonen & Marko Welling
Sulevi Ylä-Soinimäki & Saku Ylä-Soinimäki
Sampo Muukkonen & Toni Laine
Jarno Järvinen & Tero Ahokas
Ilari Parikka & Tony Pöppönen
Heikki Haanpää & Joonas Saarikivi

N Kilpa
Annina Kurki  & Laura Packalén-Vehko
Kaisa Korkeamäki & Sari Lautaniemi (2)
Eija Voutilainen & Heli Lambert
Miia Kivelä & Silja Salonen-Lampinen
Anni Palo & Merja Leinonen
Tarja Hyvönen & Ulla Rytkönen
Iida Palo & Maija Mäkipää (1)
Heli Mäkelä & Terhi Virtanen

 

N Harraste
Hanna Koskinen & Tiina Väätäinen (1)
Riina Raskunen & Jenni Paljakka
Maritta Kurki & Tarja Kumpulainen
Laura Vepsäläinen & Mira Puhlin
Noora Kautonen & Laura Kittelä
Henna Talka & Satu Mustonen (2)

Junnut
Joa Takala & Erik Paljakka
Riio Kuusisto & Nooa Latvala
Leevi Ikävalko & Henri Vilhunen